Вівторок, 18.12.2018, 21:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень день перемоги 9 травня ветерани вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-В 2-А 2-Б 2-В клас останній дзвоник табір сонечко квіти вернісаж табір сонечко творчість діти виставка життя малюнки фабрика зірок виступ 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік Святий Миколай шкооа школа 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха

Наші таланти

 


 



Ренгард Костянтин Дмитрович 

Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії :

ІІ місце (2010 рік)

ІІ місце (2011 рік)

2008-2009 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики – ІІІ місце

2009-2010 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІ місце

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІ місце

2010-2011 н.р.

 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІ місце

 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики – ІІІ місце

Добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

 

 

Неділько Богдан Ігорович

Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії:

ІІІ місце (2010 рік)

ІІІ місце (2012 рік)

Добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

6 Срібних колосків у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок»

Грамота за успіхи у хореографії

Грамота з початкового технічного моделювання 

Грамота обласного центру роботи з талановитою молоддю

Всеукраїнський диплом з початкового технічного моделювання

2008-2009 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІІ місце

2009-2010 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії  – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики  – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІІ місце

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії – ІІІ місце

 

4 Срібних колоски у Всеукраїнському конкурсі «Колосок»

 

Геращенко Яна

v     І місце у загальнобанківському конкурсі дитячого малюнка «Мій сусід – Приватбанк» 

v     Учасник районного конкурсу дитячого малюнка «Святий вогонь пам’яті» (2009 рік)

v     ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні»

v     Учасник районного конкурсу дитячого малюнка «Пам’ятай минуле заради майбутнього» до 65-ї річниці Великої Вітчизняної війни (2010 рік)

v     Лауреат Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» (2010 рік)

v     І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Людина і ліс» (2010 рік)

v     ІІ місце у конкурсі «Великодні мальованки» (2010 рік)

v     ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Людина і ліс» (2011 рік)

v     ІІ місце у виставці-конкурсі «Історичний сюжет з життя Кролевеччини» (2011 рік)

 

Мороз Дар’я

v     Лауреат Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» (2007 рік) 

v     Людина року-2007 у номінації «Юне обдарування»

v     Лауреат Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» (2008 рік)

v     Лауреат Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» (2010 рік)

v     Учасник районного конкурсу дитячого малюнка «Святий вогонь пам’яті» (2009 рік)

v     ІІІ місце в конкурсі «Великодні мальованки» (2010 рік)

v     Призер регіонального рівня Всеукраїнської національної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

v     Учасник районного конкурсу дитячого малюнка «Пам’ятай минуле заради майбутнього» до 65-ї річниці Великої Вітчизняної війни (2010 рік)

v     І місце у конкурсі малюнка до Дня захисту дітей

v     ІІ місце у регіональній виставці-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

v     Учасник виставки малюнків до 340-річчя с.Грузьке (2010 рік)

І місце у виставці-конкурсі «Історичний сюжет з життя Кролевеччини» ( 2011 рік)

 

Срібранець Марина Миколаївна

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з біології – ІІІ місце (2010)

2005-2006 н.р. ІІ етап конкурсу знавців ім.П.Яцика – ІІІ місце

2006-2007 н.р. ІІ етап конкурсу знавців ім.П.Яцика – ІІ місце

2007-2008 н.р. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІІ місце 

2008-2009 н.р

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІ місце 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології  – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІІ місце

2009-2010 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології – І місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІІ місце

ІІ етап конкурсу знавців ім.П.Яцика – І місце

2010-2011 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української  мови та літератури  – ІІІ місце

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу Ім.Т.Шевченка – ІІ місце

 

       Мачульська Катерина Миколаївна

Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

з біології – І місце (2011); ІІІ місце (2012)

з правознавства – ІІ місце (2011); ІІ місце (2012)

з російської мови та літератури - ІІ місце (2012)

2009-2010 н.р 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІ місце

 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІ місце 

         2010-2011 н.р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології  – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із світової літератури та російської мови  – ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  – ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови  – ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 176

  • Нових за місяць : 0
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 174
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 81
    Дівчат : 95
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2018