Четвер, 21.06.2018, 21:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей шевченко конкурс Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання Екскурсія мена 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень ветерани день перемоги 9 травня вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-В 2-Б 2-А 2-В клас останній дзвоник сонечко табір школа вернісаж квіти табір сонечко життя творчість діти малюнки виставка фабрика зірок виступ 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа Святий Миколай 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха

Правила проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин

 Правила

 проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з мов та літератур національних меншин України

1. Загальні положення

1.1. Правила проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України (далі – Правила) визначають порядок організації та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин, їх організаційне, методичне та фінансове забезпечення, порядок участі в олімпіадах і визначення переможців. Правила базуються на Положенні про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011р. № 1099 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 (далі – Положення). 

1.2. Всеукраїнські учнівські олімпіади з мов та літератур національних меншин України (далі – олімпіади) проводяться щороку серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з таких мов та літератур:

болгарської;

кримськотатарської;

молдовської;

новогрецької;

польської;

російської;

румунської;

угорської.

Перелік мов може бути доповнений Міністерством освіти і науки України в установленому порядку.

1.3. Мета олімпіад – духовний, творчий, інтелектуальний розвиток молоді, виховання її в дусі патріотизму та демократичних цінностей, залучення до збереження та пізнання культурної спадщини національних меншин України; популяризація серед учнів знання мов та літератур національних меншин України, підвищення його рівня; формування національної самосвідомості молодого покоління, толерантності та уміння жити у багатонаціональному та полікультурному суспільстві, усвідомлення спільних та відмінних рис в історії та культурі етносів, які живуть в Україні.

1.4. Основними завданнями олімпіад є:

стимулювання творчого самовдосконалення дітей;

підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення мов, літератур та культур національних меншин;

виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії;

формування творчого покоління молодих науковців;

актуалізація вивчення мов та літератур національних меншин України у навчальних закладах, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, факультативів та гуртків;

виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів, методів, інновацій, технологій викладання мов та літератур національних меншин;

підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів, які працюють у навчальних закладах з вивченням мов та літератур національних меншин;

 залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів філологічних факультетів вищих навчальних закладів до активної допомоги навчальним закладам у справі поліпшення стану викладання мов та літератур національних меншин;

формування команд для участі в міжнародних олімпіадах з цих мов.

1.5. Засновником олімпіад є Міністерство освіти і науки України (далі – МОН України).

1.6. Організатором та координатором олімпіад є Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» (далі – Інститут), на який покладається відповідальність за організаційно-методичне забезпечення їх проведення.

Організацію та проведення олімпіад Інститут здійснює спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, вищими навчальними закладами, культурно-освітніми товариствами.

1.7. МОН України спільно (на рівних засадах) з Інститутом здійснюють контроль за дотриманням вимог цих Правил при проведенні всіх етапів олімпіад.

1.8. Для організації та проведення олімпіад створюються організаційні комітети (далі – оргкомітети), призначаються координатори, експерти-консультанти, а для перевірки виконання завдань та оцінювання результатів – журі.

1.9. Для складання завдань олімпіад голови журі та координатори формують методичні комісії.

На всіх етапах олімпіад завдання готуються окремо для кожного класу.

1.10. Переможців олімпіад визначають в особистій першості.

1.11. Олімпіади на всіх етапах є очною формою змагань та проводяться щорічно за графіком, складеним і затвердженим наказом МОН України.

1.12. Учасники олімпіад отримують завдання і дають на них відповідь відповідною мовою національної меншини.

1.13. Під час проведення усіх етапів олімпіад обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

1.14. Контроль та громадське спостереження за проведенням олімпіад здійснюється згідно законодавства України.

2. Проведення олімпіад

2.1. Олімпіади проводяться в чотири етапи:

I (перший) етап – шкільні (міжшкільні) олімпіади на базі загальноосвітніх навчальних закладів;

II (другий) етап – районні (міські) олімпіади (за потребою);

III (третій) етап – обласні олімпіади, в Автономній Республіці Крим – республіканська, у містах Києві та Севастополі – міські олімпіади (за потребою);

ІV (фінальний) етап – олімпіади на державному рівні.

2.2. Порядок проведення ІV (фінального) етапу олімпіад, їх організаційне, методичне забезпечення визначається МОН України.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки відповідних обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій розробляють правила проведення І, ІІ та ІІІ етапів олімпіад, якими визначаються кількісний склад, місце та інші питання проведення олімпіад з урахуванням місцевих можливостей. 

2.3. Формування команд, визначення кількісного складу учасників ІІ та ІІІ етапів олімпіад, оформлення документації здійснюють відповідно до Положення управління (відділи) освіти районних (міських) державних адміністрацій, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, в Автономній Республіці Крим – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

У ІV етапі олімпіад беруть участь обласні (від Автономної Республіки Крим – республіканська), київська та севастопольська міські команди, сформовані з переможців ІІІ етапу цих олімпіад. Кількісний склад кожної команди учасників ІV етапу олімпіад визначається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міської державних адміністрацій відповідно до її рейтингу.

2.4. I етап: шкільні (міжшкільні) олімпіади.

2.4.1. I етап олімпіад проводиться щороку у жовтні поточного року за завданнями, розробленими методичними комісіями навчального закладу з відповідної мови та літератури національної меншини.

2.4.2. Порядок проведення, персональний склад оргкомітету, методичної комісії та журі, в тому числі голови і їх заступники, секретар олімпіади з відповідної мови і літератури національної меншини, а також рішення оргкомітету затверджуються наказами керівника навчального закладу.

2.4.3. У випадку проведення ІІ етапу олімпіад звіти про проведення I етапу та заявки на участь в II етапі оргкомітети I етапу надсилають до відповідних районних (міських) оргкомітетів до 01 листопада поточного року.

Оргкомітети (районні, міські) розглядають заявки учасників і результати їх участі в I етапі та надсилають учасникам запрошення для участі у ІІ етапі.

2.4.4. Переможці шкільних олімпіад регіонів, де не проводяться районні (міські) олімпіади, які за результатом І етапу олімпіад набрали не менше ніж 60 відсотків від максимально можливої сумарної кількості балів, за рішенням оргкомітету І етапу визнаються переможцями ІІ етапу та делегуються для участі в ІІІ етапі олімпіад. Рішення оргкомітету І етапу та заявка на участь у ІІІ етапі олімпіад надсилаються відповідним обласним оргкомітетам олімпіад (за місцем проведення) до 30 грудня поточного року.

2.5. II етап: районні (міські) олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини.

2.5.1. II етап олімпіад проводиться у листопаді поточного року за завданнями відповідних методичних комісій.

Кількість турів, їх тривалість та форми проведення олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини визначаються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій разом з оргкомітетами та журі відповідних олімпіад.

2.5.2. Персональний склад оргкомітету, методичної комісії та журі, в тому числі голови, їх заступники, секретар, експерт-консультант II етапу олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини, а також рішення відповідних оргкомітетів затверджуються наказами відділу освіти районної (міської) державної адміністрації.

2.5.3. У випадку проведення ІІ етапу олімпіад звіти про його проведення, заявки на участь у IІІ етапі олімпіад оргкомітети олімпіад з відповідної мови та літератури національної меншини надсилають обласним (в Автономній Республіці Крим – республіканському, в містах Києві та Севастополі – міським) оргкомітетам олімпіад (за місцем проведення) до 30 грудня поточного року.

2.6. III (третій) етап: обласні олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини.

 2.6.1. Персональний склад оргкомітету, методичної комісії та журі, в тому числі голови, їх заступники, секретар, експерт-консультант IIІ етапу олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини, а також рішення відповідних оргкомітетів затверджуються наказами Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

2.6.2. ІІІ етап олімпіад проводиться у лютому поточного року за графіками, які затверджує щорічно МОН України.

2.6.3. Олімпіади проводяться за завданнями, підготовленими методичними комісіями ІІІ етапу олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини. Якщо МОН України надано рекомендації щодо підготовки завдань олімпіад, то змагання проводяться за завданнями методичних комісій, складеними з урахуванням цих рекомендацій.

2.6.4. Звіти про проведення ІІІ етапу олімпіад (додаток 1 Положення), заявки на участь команди у ІV етапі олімпіад (додаток 2 Положення) оргкомітети надсилають до Інституту та оргкомітетів олімпіад (за місцем проведення) до 05 березня поточного року.

2.6.5. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідні департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій проводять відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу олімпіад для формування відповідного складу команд на ІV етап олімпіад, затверджують кількісний склад учасників, визначають тривалість та порядок проведення таких зборів.

Персональний склад учасників відбірково-тренувальних зборів визначається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за результатами (набраними балами), досягнутими переможцями у відповідних олімпіадах з мов і літератур національних меншин. Остаточний склад команд, що братимуть участь у наступному етапі олімпіад, формується з урахуванням результатів учасників відбірково-тренувальних зборів.

Кількісний склад команд, що братимуть участь у ІV етапі олімпіад, розраховується відповідно до рейтингів, які затверджуються наказом МОН України щорічно.

2.7. ІV (фінальний) етап олімпіад.

2.7.1. Персональний склад оргкомітетів, методичних комісій, журі та експерти-консультанти олімпіад з відповідної мови та літератури національної меншини затверджуються наказами МОН України.

2.7.2. Олімпіади проводяться в два тури. Форми роботи (письмові роботи, співбесіди тощо) та час їх проведення визначає МОН України спільно з Інститутом, оргкомітетами та журі з відповідних мов та літератур національних меншин.

2.7.3. Олімпіада з відповідної мови та літератури національної меншини проводиться в межах одного міста, району.

Заклад освіти, на базі якого проводиться ІV етап олімпіади з відповідної мови та літератури, готує приміщення, матеріально-технічну базу, технічну та технологічну документацію, створює умови для виконання завдань олімпіади, виділяє для членів журі та оргкомітету аудиторії.

2.7.4. Завдання для проведення ІV етапу готують методичні комісії з відповідної мови та літератури національної меншини, які очолюють голови журі. Завдання мають забезпечити рівні можливості виконання їх всіма учасниками і сприяти повному виявленню кожним із них рівня знань і вмінь з мов та літератур національних меншин.

При виконанні завдань забороняється користуватися довідниками, словниками, таблицями, електронним обладнанням, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони тощо), крім засобів, що офіційно дозволені оргкомітетом і журі та затверджені протоколом.

При виконанні письмових робіт, які підлягають шифруванню, забороняється використання будь-яких позначок, які б сприяли дешифруванню робіт.

За умови, що з відповідної мови проводиться міжнародна олімпіада, завдання останнього етапу олімпіади з відповідної мови готуються з урахуванням програми міжнародних змагань.

2.7.5. Переможці олімпіади з кожної мови та літератури національної меншини визначаються за результатами IV етапу олімпіади.

2.7.6. За результатами IV етапу олімпіади визначаються кандидати для участі у відповідних міжнародних олімпіадах, якщо такі проводяться. Організація підготовки команди для участі у відповідних міжнародних олімпіадах, якщо такі проводяться, визначається пунктом 2.8. Положення.

3. Учасники олімпіад

3.1. Учні мають право брати участь у кількох предметних олімпіадах за умови, що строки їх проведення не збігаються.

3.2. На всіх етапах олімпіад учні мають право брати участь в змаганнях за клас не молодший, ніж клас їх навчання в загальноосвітніх навчальних закладах у межах визначених вікових груп. Учасники змагань виступають у складі команд, сформованих відповідно до адміністративно-територіального підпорядкування навчальних закладів.

3.3. У І етапі олімпіад беруть участь усі учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які бажають. Будь-які обмеження права участі учнів в І етапі олімпіад забороняється.

3.4. У ІІ етапі олімпіад беруть участь учні 9-11 класів, що стали переможцями І етапу олімпіад.

3.5. У ІІІ етапі олімпіад беруть участь учні 9-11 класів, що стали або визнані переможцями ІІ етапу олімпіад.

3.6. У ІV етапі олімпіад беруть участь учні 9-11 класів, що стали або визнані переможцями ІІІ етапу олімпіад.

3.7. До складу команд ІІ, ІІІ та ІV етапів олімпіад включають учнів, які за станом здоров’я можуть бути допущені до участі у змаганнях, брали участь у попередньому етапі олімпіад, стали або визнані переможцями попереднього етапу.

3.8. До місця проведення олімпіад учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, маючи при собі паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків – фізичної особи або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомити про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) (за наявності), медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

Учасники олімпіад, визначені пунктом 2.4.5 цих Правил, до місця проведення олімпіад прибувають у супроводі батьків чи осіб, що їх замінюють.

3.9. Керівник команди призначається з числа вчителів, які брали участь у підготовці учнів до олімпіад, в їх проведенні і не є членами журі або оргкомітету відповідного етапу змагань.

3.10. Керівники команд, представники навчальних закладів повинні забезпечити своєчасне оформлення документів, передбачених Положенням, прибуття учнів на олімпіаду і повернення їх до навчальних закладів.

Своєчасне прибуття на олімпіаду учасників, визначених пунктом 2.4.5. цих Правил, забезпечують батьки або особи, що їх замінюють.

3.11. Керівники команди забезпечують безпеку життя і здоров’я членів команди. Безпеку життя і здоров’я учасників олімпіад, визначених пунктом 2.4.5. цих Правил, забезпечують батьки або особи, що їх супроводжують.

3.12. Команду чисельністю понад 5 осіб супроводжує двоє дорослих, які є керівниками команди.

3.13. Керівники команд після прибуття до місця проведення відповідного етапу олімпіад подають до оргкомітетів копії звітів і заявок, оригінали яких були попередньо надіслані до Інституту та оргкомітетів за місцем проведення змагань, на право участі учнів у них.

3.14. За відсутності звіту про проведення попереднього етапу та заявки про участь команди у відповідному етапі олімпіад, неправильного їх оформлення або порушення строку їх подання питання про допуск команди до змагань вирішується оргкомітетом на його засіданні та фіксується в протоколі.

3.15. У разі заміни з поважних причин деяких учасників олімпіад керівник команди після прибуття до місця проведення змагань подає до оргкомітету оригінал нової заявки із зазначенням причини заміни учнів.

3.16. Забороняється втручання батьків учасників (або осіб, що їх замінюють) та інших осіб в перебіг змагань, проживання та харчування разом з учасниками змагань, участь у перевірці робіт та апеляцій.

Оргкомітетом можуть бути створені відповідні особливі умови для участі в змаганнях дитини з особливими потребами. Особа, яка супроводжує цю дитину, має обов’язково надати медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

3.17. Учасники олімпіад до початку змагань мають бути ознайомлені з порядком і правилами їх проведення, характером і обсягом виконуваних робіт, видами і формами морального і матеріального заохочення тощо.

3.18. Учасники олімпіад повинні дотримуватись вимог їх проведення, норм і правил безпеки життєдіяльності, виконувати рішення оргкомітету і журі, проявляти бережливість у використанні обладнання тощо.

4. Апеляція

4.1. Учасники олімпіад усіх етапів мають право ознайомитись з відповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі, та з попередніми результатами перевірки робіт учасників до підбиття остаточних підсумків.

4.2. У разі виникнення питань учасники мають право після завершення всіх турів відповідного етапу олімпіад подавати заяву у письмовій формі апеляційній комісії з приводу правильності та об’єктивності оцінювання виконаних ними завдань і одержати письмову відповідь (за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань.

Строки подання апеляції визначаються оргкомітетом, про що повідомляється учасникам перед початком змагань.

У заяві учень повинен зазначити причину апеляції.

4.3. Для проведення апеляції оргкомітетом олімпіад створюється апеляційна комісія. Рішення апеляційної комісії фіксується у протоколі засідання цієї комісії та надається для ознайомлення заявнику.

5. Нагородження учасників олімпіад

5.1. Переможцями відповідного етапу олімпіад вважаються учні, нагороджені дипломами I, II та III ступенів.

5.2. Прізвища, імена переможців та учасників змагань записуються в дипломах у називному відмінку.

5.3. Переможці І і ІІ етапів олімпіад визначаються на спільному засіданні відповідних оргкомітетів та журі.

5.4. Переможці ІІІ етапу олімпіад нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, яка не перевищує 50 відсотків числа учасників змагань відповідного класу з орієнтовним розподілом кількості дипломів у співвідношенні 1:2:3.

Переможцем не може бути учасник, який за сумарним результатом виступів на всіх обов’язкових турах відповідного етапу олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини набрав менше ніж третину від максимально можливої сумарної (за всіма обов’язковими турами) кількості балів. Решті учасників вручаються дипломи учасника.

 Результати II етапу олімпіад затверджуються відповідними наказами департаментів (управлінь) освіти і науки районних (міських), Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, результати IIІ етапу олімпіад затверджуються відповідними наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій. 

Кращі роботи учасників олімпіад можуть бути відзначені спеціальними дипломами або призами.

5.5. Переможці ІV етапу олімпіад нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, що не перевищує 50 відсотків загальної кількості учасників змагань відповідного класу, з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1:2:3.

Переможцем не може бути учасник, який за сумарним результатом виступів на всіх обов’язкових турах відповідного етапу олімпіади з мови та літератури національної меншини набрав менше ніж третину від максимально можливої сумарної (за всіма обов’язковими турами) кількості балів. Решта учасників нагороджується дипломами учасника.

5.6. Кількість переможців IV етапу олімпіад, нагороджених дипломами I ступеня, не повинна перевищувати однієї шостої, а нагороджених дипломами II ступеня – однієї третини від кількості переможців відповідних змагань окремо за класами. Решта осіб з числа переможців нагороджуються дипломами ІІІ ступеня.

5.7. Дипломи переможців та учасників IV етапу олімпіад підписуються головами оргкомітетів та журі і завіряються відповідно до місця проведення змагань гербовою печаткою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

У разі втрати диплом не поновлюється і дублікат не видається.

5.8. Результати проведення ІV етапу олімпіад затверджуються наказом МОН України.

5.9. Учасники олімпіад можуть бути нагороджені спеціальними призами відповідних оргкомітетів, журі, благодійних фондів, спонсорів тощо.

5.10. Учителі загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, наукових установ, працівники органів освіти, методичних та інших установ і організацій, які брали активну участь у підготовці учнів до олімпіад, можуть бути відзначені відомчими та іншими державними нагородами.

6. Оргкомітети олімпіад

6.1. Оргкомітети олімпіад створюється із числа керівників наукових установ та організацій, що проводять олімпіади, працівників методичних установ, представників місцевих органів державної влади, культурно-освітніх товариств України, громадських організацій, благодійних фондів тощо. 

6.2. Очолює оргкомітет голова, який має заступників і секретаря. Голова оргкомітету здійснює розподіл доручень між його членами та керує роботою з організації проведення олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини.

6.3. При проведенні ІV етапу олімпіад до складу оргкомітету входить координатор (представник МОН України чи Інституту), який забезпечує координування та узгодження дій оргкомітету і відповідного журі під час підготовки та проведення заходів, відповідно до вимог Положення.

6.4. ІV етап олімпіад проводиться в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за графіком, складеним на 5 років та затвердженим наказом МОН України.

Головами оргкомітетів ІV етапу олімпіад призначаються відповідно Міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Одним із заступників голови оргкомітету призначається директор відповідного обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (підвищення кваліфікації вчителів).

6.5. До функцій оргкомітету ІV етапу належить:

вирішення питань щодо порядку проведення олімпіад, координація роботи обласних організаційних комітетів з відповідних мов і літератур національних меншин;

координація роботи методичних комісій з відповідних мов і літератур національних меншин;

створення журі олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини для перевірки виконання завдань олімпіад;

взаємодія з регіональними представниками;

розробка документації олімпіад;

підготовка, друк і розсилка матеріалів олімпіад (бланки відповідей, бланки завдань, інструкції з проведення олімпіади і заповнення бланків відповідей, сертифікати учасників, відомості з офіційними результатами тощо);

підведення підсумків і нагородження переможців олімпіад;

підготовка інформації про підсумки олімпіад для засобів масової інформації;

вирішення спірних питань, що виникають у зв'язку з проведенням олімпіад.

6.6. Організаційні комітети І-ІV етапів олімпіад з відповідних мов та літератур національних меншин:

6.6.1. Проводять організаційну роботу з підготовки і проведення олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини;

6.6.2. Визначають і забезпечують порядок проведення олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини;

6.6.3. Розробляють і затверджують рекомендації для учасників олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини;

6.6.4. Створюють мандатну комісію, яка проводить реєстрацію учасників олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини, перевіряють відповідність учасників до зазначеного в поданих заявках, наявність і правильність оформлення документів;

6.6.5. Формують склад учасників олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини із числа переможців попереднього етапу за результатами їх виступів на змаганнях;

6.6.6. За поданням журі з відповідної мови та літератури національної меншини, суворо дотримуючись цих Правил, приймають рішення щодо визначення переможців змагань та нагородження переможців і учасників олімпіади, визначають остаточний склад учасників для участі у наступному етапі олімпіади, готують документацію про результати виступу учасників, їх представництво на наступний етап;

6.6.7. Складають звіти про проведення олімпіади з відповідної мови та літератури національної меншини;

6.7. Рішення за підсумками проведення олімпіад підписується головами оргкомітету, журі та секретарем і завіряється, відповідно до місця проведення змагань, печаткою органу управління освітою, на який покладено відповідальність за їх проведення.

В рішенні обов’язково вказується:

прізвище та ім’я (в називному відмінку) переможців і учасників змагань, назва навчального закладу та клас;

прізвище, ім’я кандидатів д
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
 • Всього: 175

 • Нових за місяць : 0
  Нових за тиждень : 0
  Нових учора : 0
  Нових сьогодні : 0
  З них :
  Користувачів 173
  Модераторів : 0
  Адміністраторів : 2
  З них :
  Хлопців : 80
  Дівчат : 95
  Онлайн

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright MyCorp © 2018