Четвер, 24.05.2018, 06:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей шевченко Яцик совенятко конкурс книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання Екскурсія мена таланти юні СВЯТО хеловін діти робота Великдень день перемоги 9 травня ветерани вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-В 2-А 2-Б 2-В клас останній дзвоник сонечко табір вернісаж квіти школа 1 вересня лінійка табір сонечко виставка малюнки життя творчість виступ фабрика зірок 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа Святий Миколай 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха

Звіт про роботу табору

Звіт про роботу табору

        Літо – чудова пора для відпочинку, зміцнення здоров’я, духовного збагачення, пізнання цікавого, нових знайомств і пригод. Та для дітей – це найкраща пора року ще й тому, що це час шкільних канікул! Літні канікули завжди супроводжуються яскравими враженнями, творчістю, активним пізнанням світу та себе в ньому. Відпочинок влітку завжди йде на користь, адже тут і захоплюючі подорожі та екскурсії, і веселі ігри та розваги, і навколо привітні друзі!

        Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» працював на базі Кролевецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1. За період з 02 по 19 червня у таборі оздоровилося 200 учнів 1 – 5 класів, у тому числі – 16 дітей, що відносяться до пільгової категорії (6 дітей-сиріт, 9 дітей, батьки яких є учасниками АТО, 1 дитина-переселенець). З учнями працювали їх улюблені вчителі-наставники: Ващенко С.М., Оболоник О.Г., Басанець Т.К., Возняк О.І.,  Пирлик Т.О., Сіра В.К., Яковина Н.М., Марій В.О., Чечель І.В., Погорєльська Н.М., Стожок Г.М., Сущенко Л.М., учитель музики – Кутенко С.О., учитель фізкультури – Шабельник О.М., які намагалися створити всі умови для змістовного й цікавого відпочинку дітей.

      Виховний процес у пришкільному таборі здійснювався з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів та здібностей дітей, а також з урахуванням їх віку, психологічних особливостей, стану здоров’я та використання різноманітних організаційних та інших форм роботи. Досвідчені наставники намагалися бути прикладом в усьому для своїх вихованців. Тому самі з радістю брали участь у різноманітних заходах, адже що може бути кращим, ніж власний приклад!

         Головною метою  роботи табору було не лише забезпечити зайнятість дітей на цей час, а й змістовне, цілеспрямоване оздоровлення, виявлення і розвиток інтересів дітей, залучення до суспільно-корисної діяльності, організованого відпочинку.

      Робота табору розпочалась з відвідування учнями міського свята до Міжнародного дня захисту дітей; вихованці школи взяли активну участь у його проведенні. Безперечно, всі учасники заходу мали змогу пересвідчитися в тому, що сучасна юнь і творча, і енергійна, таланти дитячі досить багатогранні, а канікули, дійсно, весела й щаслива пора. У рамках програми проходив конкурс малюнків на асфальті «Діти за щасливе майбутнє України», у якому Ануфрієв Кирило та Глушко Богдана здобули І місце  (4-Б клас).

        Відкриття табірної зміни пройшло під гаслом: «Сонце посміхається, дитячий табір відкривається». Святковий концерт «У літечко веселе ми відкриваємо двері» за участю вихованців табору був справді схожий на свято, по закінченню якого всі присутні танцювали флеш-моб. 

     У таборі щодня проводилися різноманітні виховні заходи, конкурси, змагання – діти мали право вибору, як провести дозвілля. Стільки цікавого, захоплюючого було для дітей: зустрічі з улюбленими героями мультфільмів і кіно, знайомство зі світом живої музики у школі мистецтв, районному Будинку культури,  дослідження  експонатів у краєзнавчому музеї, музеї ткацтва, спілкування з природою тощо.

       Були організовані й проведені спортивні естафети, ігри, квести «Рух – це життя!». Змагання на першість табору з футболу, шашок. Щоденні ігри, конкурси, розваги, змагання між загонами – і звичайно ж переможці! Іноді неможливо було навіть визначити переможців тому, що це були кращі серед кращих. Всі загони брали активну участь і показували чудові результати.

     Протягом табірної зміни вихованці «Сонечка» відвідували районну дитячу бібліотеку, де для них були проведені екскурсії. Бібліотекарі готували розважально-пізнавальну програму, яка складалася з бібліотечних уроків-екскурсій: «Подорож у країну Читалію» та «Книги, які знають все». Школярі знайомилися з історією створення бібліотек, їх значенням у житті людини, правилами бережливого ставлення до книги, книжковим фондом бібліотеки. Урок-екскурсія «Цікаві речі в бібліотеці», який включав у себе бібліотечні уроки «Мандруємо Книжковим містом», «Диво, ім’я якому - книга», «Хто малює ваші книги… Автори та ілюстратори дитячих книжок». На закріплення діти брали участь у грі-вікторині «Книга і бібліотека» тощо. Наприкінці зустрічі пропонували перегляд цікавих мультфільмів.

       Загони здійснили екскурсія містом; ознайомилися з визначними місцями (у деяких загонах діти були самі екскурсоводами –  готували  історичні відомості, цікаві факти); ділилися своїми враженнями.

       План роботи табору складався з двох частин – виховні заходи та заходи зі збереження здоров’я учнів. Тому особлива щоденна увага приділялась роботі по збереженню та зміцненню здоров’я, профілактиці захворювань, пропаганді здорового способу життя.  Щоденні бесіди, рольові ігри, поради, тренінги,  ранкова зарядка допомогли багатьом дітям зрозуміти, що здоров’я потрібно берегти. Ряд зустрічей з медичною сестрою школи носили інформативний характер.

      Щодня учні вправлялись у вдосконаленні власних правил поведінки у громадських місцях, правил культурної поведінки за столом, у стосунках один з одним, не зайвими були повторення правил дорожнього руху.

        Шкільні кухарі готували смачні страви. У меню для дітей були свіжі овочі та фрукти. Зміцненню здоров’я дітей сприяли походи і екскурсії, трудові десанти екологічного спрямування. Діти за зміну неодноразово побували біля Гайового ставка,  там не тільки відпочивали, грали в ігри, змагалися між загонами, а й допомагали очистити береги ставка від сміття – адже розуміння необхідності збереження природи рідного краю в такому віці є запорукою того, що в майбутньому діти не зроблять шкоди мальовничим куточкам України. Діти вчилися бути уважними до скарбів природи, спостережливими, бо дуже легко пройти мимо дива, навіть не помітивши його. А дивосвіт природи – це кожна квіточка з краплинкою роси, метелик і бджілка, мурашка і ящірка, навіть сонячний промінчик – все це бачили, милувалися, дивувалися.

       Незабутньою і захопливою для кожного з вихованців була екскурсія до м. Батурина. Протягом табірної зміни було здійснено 4 подорожі до славетної Гетьманської столиці. Діти мали змогу познайомитися з історією України, її минулим, та ще й на пам'ять привезти з собою цікаві речі-сувеніри.

      Сподобалась  вихованцям і мандрівка до районного Будинку культури на конкурсно-розважальне шоу, де на дітей чекали змагання, конкурси, показ мультфільмів, караоке, дискотека! Запам’яталося і «Караоке в таборі», яке принесло задоволення усім «жителям».  Коли з вуст дітей лунають веселі, жартівливі пісні, коли завдяки пісні покращується настрій в усіх присутніх, тоді радіють і дорослі, з того, що можуть принести дітям радість.

            У другій половині дня діти виявляли свої інтереси до настільних ігор: шашки, шахи, настільний теніс. Саме з таких найпростіших змагань виростають в майбутньому нові чемпіони.

         Талановиті люди – всюди, але ми не помічаємо цього в круговерті заповнених справами і турботами днів. Інколи не маємо уявлення про існування талановитих людей, які живуть поряд з нами. Завдячуючи культурному діячу – Зєнченко Валентині Борисівні, була організована зустріч вихованців табору з поетом-земляком – Боровиком Іваном Володимировичем, автором семи поетичних збірок поезій; сам автор входить до складу Червоноранківського ансамблю «Зорі» (керівник Надія Данченко). Іван Володимирович – це справді багатогранна особистість, виплекана рідною землею. Неможливо було не згадати і про Надію Данченко. Діти з цікавістю слухали захоплюючі розповіді поета про свої творчі здобутки, мрії та плани на майбутнє, самі ставили запитання поетові, декламували його вірші. Прощаючись, Іван Володимирович подякував учням за їх прихильність та уважність, а діти, в свою чергу, подякували поетові за цікаво проведений із користю час та висловили взаємне бажання подальших зустрічей! Учителям та шкільній бібліотеці автор подарував свою сьому збірку поезій «Музыка сфер». Непомітно пройшла зустріч… невимушено, доброзичливо, весело. Діти не хотіли відпускати поета, ще довго з ним фотографувалися та спілкувалися.

          Доброзичливе ставлення вихователів і вихованців один до одного, життєрадісна атмосфера забезпечили повноцінний змістовний відпочинок та всебічний розвиток дітей. Кожний день у таборі був неповторним, несхожим на попередній, і, як результат, школярі з радістю його відвідували й з нетерпінням чекали знову на зустріч.

          Табірна зміна закінчилася урочистою лінійкою, конкурсами, святковою дискотекою. Гарний настрій, незабутні враження дітей від проведеного часу разом у таборі, прагнення й далі цікаво провести канікули, звісно, залишаться з ними й на далі.

           Діти – це наше майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє кожного з нас.

 

Начальник табору                                                                          Н.В. Хиль

Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
 • Всього: 175

 • Нових за місяць : 1
  Нових за тиждень : 1
  Нових учора : 0
  Нових сьогодні : 0
  З них :
  Користувачів 173
  Модераторів : 0
  Адміністраторів : 2
  З них :
  Хлопців : 80
  Дівчат : 95
  Онлайн

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright MyCorp © 2018