П`ятниця, 18.10.2019, 20:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень 9 травня ветерани день перемоги вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-А 2-В 2-Б 2-В клас останній дзвоник табір сонечко вернісаж квіти табір сонечко творчість діти малюнки життя виставка фабрика зірок виступ 2015 міс школи деньнезалежності серпень фрешмоб день незалежності парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів школа Вікна Новий рік шкооа 2016 Святий Миколай Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2015 » Січень » 19 »
09:30

 

 

Підсумки участі команди школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

у 2014-2015 н.р.

          У ІІ етапі  взяли участь  70 учнів  6-11-х класів у олімпіадах з 14 предметів. Команда школи має 81 призове місце, що найбільше серед закладів району.  Учні посіли: І місць – 16, ІІ місць – 32, ІІІ місць – 33.

 

 

Клас

Учнів брали участь в олімпіадах

Призових місць

6-А

2

-

6-Б

4

4

7-А

10

3

7-Б

3

2

8-А

6

14

8-Б

6

4

9-А

9

17

9-Б

6

6

10

10

9

11

14

23

 

 

 

Призерами стали  41 учень школи.

Найбільша кількість призових місць – 8 – у Мороз Ангеліни ( 9-А клас) : І місце – біологія, математика, російська мова та література;  ІІ місце – географія, хімія, англійська мова, економіка; ІІІ місце – українська мова та література.

6 призових місць у Гребенець Анастасії ( 8-А клас): І місце – географія; ІІ місце – біологія, хімія, математика; ІІІ місце – українська мова та література, історія

4 призових місця у Віткіної Анни ( 9-А клас) : ІІ місце – російська мова та література, біологія, історія; ІІІ місце – українська мова та література

По 3 призових місця мають 7 учнів:

  • Гребенець Ігор ( 8-А клас): І місце – англійська мова; ІІ місце – біологія; ІІІ місце – географія;
  • Сикал Вадим ( 9-Б клас) : ІІ місце – історія; ІІІ місце – біологія, англійська мова;
  • Киричок Єлизавета ( 10-А  клас): І місце – українська мова та література, російська мова та література; ІІІ місце – англійська мова;
  • Серга Наталія ( 10-А клас) : ІІ місце – українська мова та література, російська мова та література, англійська мова;
  • Харченко Анастасія ( 11-А клас) : І місце – біологія; ІІ місце – російська мова; ІІІ місце – хімія;
  • Колесников Максим ( 11-А клас) : ІІ місце – біологія, астрономія, географія;
  • Сірий Ілля ( 11-А клас) : І місце – історія; ІІІ місце – біологія, економіка;

По 2 призові місця мають 11 учнів:

  • Сердюк Артем ( 7-Б клас) : ІІ місце – хімія, фізика;
  • Шельпякова Дар'я ( 8-Б клас): ІІ місце – українська мова та література; ІІІ місце – географія;
  • Харченко Олексій ( 8-А клас): І місце – біологія; ІІІ місце – хімія;
  • Пчела Микола ( 8-А клас) : ІІІ місце – біологія, англійська мова;
  • Пятаченко Сергій ( 8-Б клас) : ІІІ місце – географія, хімія;
  • Янченко Юлія ( 9-Б клас) : ІІІ місце – історія, хімія;
  • Крупник Ірина ( 10-А клас): І місце – географія; ІІ місце – англійська мова;
  • Сиз Альона ( 11-А клас) : І місце – англійська мова; ІІ місце – українська мова та література;
  • Лобєєва Анна ( 11-А клас) : ІІ місце – інформаційні технології; ІІІ місце – історія;
  • Ганієва Анжеліка ( 11-А клас): ІІ місце – англійська мова; ІІІ місце – історія;
  • Міщенко Вікторія ( 11-А клас): ІІІ місце – астрономія, економіка.

По 1 призовому місцю у 19 учнів:

  • Сущенко Анна ( 6-Б клас): І місце – математика;
  • Щастлива Валерія ( 6-Б клас) : ІІ місце – математика;
  • Возняк Іван ( 6-Б клас): ІІ місце – математика;
  • Пастухов Тимофій ( 6-Б клас) : ІІІ місце – математика;
  • Велесь Олеся ( 7-А клас) : ІІІ місце – українська мова та література;
  • Козлов Анатолій ( 7-А клас) : ІІІ місце – хімія;
  • Мухоєдова Олександра ( 7-А клас): ІІІ місце – хімія;
  • Велесь Вікторія ( 8-А клас): ІІІ місце – біологія;
  • Коропець Ігор ( 9-А клас): ІІ місце – біологія;
  • Петрикей Олексій ( 9-А клас) : І місце – англійська мова;
  • Лубенець Кіріл (9-А клас): ІІІ місце – математика;
  • Дячок Вікторія ( 9-А клас) : ІІІ місце – російська мова та література;
  • Сенюк Сергій ( 9-Б клас) : І місце – географія;
  • Шумілов Денис ( 9-А клас): ІІ місце – інформаційні технології;
  • Коваленко Володимир ( 10-А клас): ІІІ місце – інформаційні технології;
  • Вінокурова Марія ( 11-А клас): ІІ місце – біологія;
  • Тищенко Альона ( 11-А клас): ІІ місце – англійська мова;
  • Сидоренко Катерина ( 11-А клас) : ІІІ  місце – англійська мова;
  • Дурицька Альона ( 11-А клас): І місце – економіка;
  • Чередник Тетяна ( 11-А клас): ІІІ місце – російська мова та література.

Гарні результати показали учні завдяки сумлінній роботі педагогів. Найбільшу кількість призерів підготувала Репринцева О.І. (12), 8 призерів – Шепетун О.В., 7 призерів – Івашина Н.В., 6 призерів – Корж Т.М., по 5 призерів – Ковтун В.В., Коваль Т.Л., Геращенко С.В., по 4 призери – Погорєльська Л.В., Сикал Н.М., Лук'яненко Н.Г., по 3 призери – Авраменко Н.Г., Вовкула Ю.М., по 2 призери – Смик І.М., Богдашко Л.В., Толстая М.В., по 1 призеру – Петрова О.І., Лук'яненко М.Ф., Кийкова Л.М.

                

     14 січня 2015 року у Будинку дітей та юнацтва відбулося свято вшанування призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 406 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 177

  • Нових за місяць : 0
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 175
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 81
    Дівчат : 96
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2019