- 10 Квітня 2015 - Сайт Кролевецької спеціалізованої школи №1
Неділя, 04.12.2016, 18:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання Екскурсія мена таланти юні СВЯТО хеловін 2012 2014 вечір випускники зустріч робота Великдень ангеліна мороз день перемоги 9 травня ветерани хода вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск 2-В 2-А 2-В клас 2-Б останній дзвоник сонечко табір вернісаж квіти лінійка 1 вересня табір сонечко життя виставка діти творчість малюнки фабрика зірок виступ школа 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа Святий Миколай 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р
Головна » 2015 » Квітень » 10 »
10:46

Сузір'я юних талантів на небосхилі школи

 

       Урожайним на перемоги став цей навчальний рік для учнів школи, адже саме наш навчальний заклад став абсолютним лідером серед шкіл району у ІІ ( 82 призових місця) та ІІІ (14 призових місць) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Завдяки наполегливій праці призерами ІІІ етапу олімпіад  стали:

  • Гребенець Анастасія, учениця 8-А класу : І місце з географії, ІІ місце з біології, ІІІ місце з хімії;

  • Мороз Ангеліна, учениця 9-А класу : ІІІ місце з математики, фізики та хімії;

  • Харченко Анастасія, учениця 11-А класу: І місце з біології;

  • Віткіна Анна, учениця 9-А класу: ІІ місце з біології;

  • Колесников Максим, учень 11-А класу: ІІ місце з біології;

  • Харченко Олексій, учень 8-А класу: ІІІ місце з біології;

  • Гребенець Ігор, учень 8-А класу: ІІІ місце з географії;

  • Петрикей Олексій, учень 9-А класу: ІІІ місце з англійської мови;

  • Сенюк Сергій, учень 9-Б класу: ІІІ місце з географії;

  • Дурицька Альона, учениця 11-А класу: ІІІ місце з економіки.

Учні школи Гребенець А. та Харченко А. стали учасниками ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з географії та біології відповідно.

Дипломом ІІ ступеня нагороджена Харченко Анастасія за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі з нейронаук «Нейро-2015».

           Успіхи вихованців розділили їх наставники. Найбільшу кількість призерів-5- підготувала вчитель біології Репринцева О.І., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. 4 призери у Шепетун О.В., учителя географії, спеціаліста вищої категорії, старшого учителя; 2 призери   у Івашини Н.В., учителя хімії, спеціаліста вищої категорії, старшого учителя. По 1 призеру підготували Богдашко Л.В., учитель математики, спеціаліст вищої категорії; Корж Т.М., учитель економіки, спеціаліст вищої категорії; Смик Л.І., учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель; Авраменко Н.Г., учитель фізики, спеціаліст.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 115 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 172

  • Нових за місяць : 1
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 170
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 80
    Дівчат : 91
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2016