- 14 Січня 2016 - Сайт Кролевецької спеціалізованої школи №1
Неділя, 04.12.2016, 18:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання Екскурсія мена таланти юні СВЯТО хеловін 2012 2014 вечір випускники зустріч робота Великдень ангеліна мороз день перемоги 9 травня ветерани хода вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск 2-В 2-А 2-В клас 2-Б останній дзвоник сонечко табір вернісаж квіти лінійка 1 вересня табір сонечко життя виставка діти творчість малюнки фабрика зірок виступ школа 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа Святий Миколай 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р
Головна » 2016 » Січень » 14 »
09:02

Ще одна  перемога у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

 

У період з 01.11. 2015 року по 27.12. 2015 року проходив ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін серед учнів, що стали переможцями І етапу олімпіад.

         У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році взяли участь 87 учнів 6-11 класів нашого закладу ( 216 учасників в цілому). Вибороли 67 призових місць:  І- 15 , ІІ- 29 , ІІІ – 23.

Призерами ІІ етапу стали 34 учні.

Найбільше призових місць по 6 - у двох учнів:

Гребенець Анастасії ( 9- А клас) : І місце – біологія, географія, історія, хімія, ІІ місце - українська мова та література, ІІІ місце – англійська мова;

Душко Анастасії ( 10-А клас): І місце – російська мова та література, ІІ місце – географія, історія, українська мова та література, англійська мова, ІІІ місце – біологія.

По 4 призових місця у двох учнів:

Велесь Олесі ( 8-А клас): ІІ місце – географія, біологія, англійська мова, ІІІ місце – історія;

Дячок Вікторії ( 10-А клас): ІІ місце – російська мова та література,біологія, правознавство, ІІІ місце – географія.

По 3 призових місця вибороли 4 учні:

Сущенко Анна ( 7-Б клас): І місце – математика, ІІ місце – хімія, ІІІ місце – українська мова та література;

Гребенець Ігор (9-А клас): ІІ місце – географія, біологія, англійська мова; Киричок Єлизавета ( 11 клас) : ІІ місце – російська мова та література, українська мова та література, ІІІ місце – англійська мова;

Крупник Ірина (11 клас): І місце – географія, ІІ місце – історія, англійська мова.

По 2 призових місця мають 9 учнів:

Пастухов Тимофій ( 7-Б клас): ІІ місце - хімія, математика;

Гурікова Катерина ( 8-А клас): ІІІ місце – історія, біологія;

Козлов Анатолій (8-А клас): І місце – біологія, ІІІ місце – географія;

Жадан Катерина (8-Б клас): І місце – англійська мова, ІІІ місце – українська мова та література;

Сердюк Артем (8-Б клас): ІІІ місце – хімія, географія;

Велесь Вікторія ( 9-А клас):  ІІ місце – біологія, ІІІ місце – англійська мова;

Пчела Микола ( 9-А клас): ІІ місце – англійська мова, ІІІ місце – біологія;

Петрикей Олексій ( 10-А клас): І місце – англійська мова, ІІ місце – економіка;

Сенюк Сергій ( 10-Б клас): І місце – географія, ІІ місце – історія.

По 1 призовому місцю у 17 учнів:

Возняк Іван (7-Б клас): І місце – фізика;

Віткіна Анна (10-А клас): І місце – біологія;

Груша Дарія ( 11 клас) : І місце – економіка;

Серга Наталія (11 клас): І місце – англійська мова;

Ковбаса Анастасія ( 6-А клас): ІІ місце – математика;

Балюк Катерина (8-А клас): ІІ місце – англійська мова;

Лаврів Андрій (9-А клас): ІІ місце – правознавство;

Кошовенко Олексій (9-Б клас): ІІ місце – географія;

Стулень Аделіна (6-Б клас): ІІІ місце – математика;

Матьоха Яна (6-В клас): ІІІ місце – математика;

Щастлива Валерія (7-Б клас): ІІІ місце – хімія;

Пилипенко Дар'я (8-А клас): ІІІ місце – біологія;

Ковбаса Михайло (9-Б клас): ІІІ місце – історія;

Пятаченко Сергій (9-Б клас): ІІІ місце – географія;

Коропець Ігор (10-А клас): ІІІ місце – біологія;

Шумілов Денис (10-А клас): ІІІ місце – інформаційні технології;

Коваленко Володимир (11 клас): ІІІ місце – інформаційні технології.

Учнів підготували 20 учителів. Найбільшу кількість призерів підготували Репринцева О.І.-12, Шепетун О.В.-11, Корж Т.М.-7, Ковтун В.В.-6, по 4 призери – Смик Л.І., Івашина Н.В., по 3 - Лук'яненко Н.Г., Геращенко С.В., Сергієнко М.Г., по 2 призери – Погорєльська Л.В., Іллєнко Ю.С., Вовкула Ю.М., по 1 призеру підготували 8 вчителів: Груша Л.М., Толстая М.В., Рудя Г.Г., Кийкова Л.М., Петрова О.І., Лебідь І.М., Коваль Т.Л., Сикал Н.М.

По класам якість виступу наступна:

 

Клас

Учнів-учасників

Кількість призових місць

6-А

3

1

6-Б

1

1

6-В

2

1

7-А

3

0

7-Б

7

7

8-А

11

10

8-Б

6

4

9-А

11

14

9-Б

10

3

10-А

15

15

10-Б

6

2

11

12

9

 

12 січня 2016 року  на базі Будинку дітей та юнацтва відбулося свято вшанування призерів олімпіад «Крок до успіху». Учні-переможці отримали дипломи, а їх вчителі-наставники – подяки від відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації та солодощі.  Гарний настрій створювали гостям танцювальні колективи 3-в та 4-а класів, юні вокалісти  Краснопольська Єлизавета (9-б клас) та Коробова Дар'я (10-б клас)

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 134 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 172

  • Нових за місяць : 1
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 170
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 80
    Дівчат : 91
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2016