Неділя, 20.09.2020, 13:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень день перемоги ветерани 9 травня вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-А 2-В 2-Б 2-В клас останній дзвоник сонечко табір квіти школа вернісаж табір сонечко виставка творчість малюнки життя діти фабрика зірок виступ 2015 міс школи деньнезалежності серпень фрешмоб день незалежності парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа 2016 Святий Миколай Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2016 » Жовтень » 19 »
07:54

Олімпіади молодших школярів

Традиційно у жовтні місяці у школі проходять  шкільні олімпіади. Змагаються найсильніші учні, які прагнуть не лише показати знання, а й захистити честь школи у районних олімпіадах.  Для учнів 4-х класів олімпіади  вже завершилися. Учасниками олімпіад молодших школярів з математики, української мови та  природознавства стали 54 учні 4-х класів.

 

Вітаємо призерів  шкільної олімпіади:

  • математика

І місце – Стоян Даніїл ( 4-А)

ІІ місце – Мурий Станіслав ( 4-В), Прокопенко Максим (4-В)

ІІІ місце – Макаренко Максим ( 4-В), Калина Маргарита ( 4-Б), Бондаренко Євгеній ( 4-В), Шутка Анжела (4-В)

 

  • українська мова

І місце – Мурий Станіслав (4-В)

ІІ місце – Шутка Анжела ( 4-В), Колимага Олександр ( 4-А)

 ІІІ місце – Демченко Єлизавета ( 4-А), Рижа Єлизавета ( 4-В), Опейда Андрій ( 4-В)

 

  • природознавство

І місце – Колимага Олександр (4-А)

ІІ місце – Морщ Данило ( 4-А), Макаренко Максим (4-В)

ІІІ місце – Стоян Даніїл ( 4-А), Клеймьонова Альона ( 4-Б), Мурий Станіслав ( 4-В), Булах Олександра (4-А)

 

Здобути перемогу учням допомогли    їх наставники: Оболоник Олена Григорівна,  Возняк Олена Іванівна, Басанець Тамара Костянтинівна

 

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 330 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 218

  • Нових за місяць : 0
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 216
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 88
    Дівчат : 130
    Онлайн

    Онлайн всього: 3
    Гостей: 3
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2020