Четвер, 21.09.2017, 16:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей шевченко конкурс совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання Екскурсія мена таланти юні СВЯТО хеловін 2012 2014 вечір випускники зустріч діти робота Великдень ангеліна мороз день перемоги 9 травня ветерани вчителі Вогонь випуск 2014 хода Випуск 2-Б 2-В 2-В клас 2-А останній дзвоник табір сонечко вернісаж школа квіти лінійка 1 вересня табір сонечко творчість малюнки життя виставка фабрика зірок виступ 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа 2016 Святий Миколай Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2017 » Травень » 25 »
11:42

Нагородження   районних стипендіатів

 

      24 травня 2017 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулося свято вшанування учнів-призерів ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців турнірів, конкурсів та спортивних змагань.

Стипендіатами голови районної державної адміністрації стали 13 учнів нашої школи:

  • Душко Анастасія ( 11-А клас) – призер ІІІ та ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури
  • Сущенко Анна ( 8-Б клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, математики, хімії
  • Гребенець Анастасія ( 10-А клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології та географії
  • Матьоха Яна ( 7-В клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Александров Андрій ( 8-Б клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • Возняк Іван ( 8-Б клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
  • Гурікова Катерина (9-А клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • Харченко Олексій ( 10-А клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • Кошовенко Олексій ( 10-Б клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
  • Віткіна Анна ( 11-А клас) – призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
  • Ковбаса Наталія ( 4-Б клас) – переможець художньо-мистецької акції «Мир і війна у малюнках дітей Сумщини»
  • Козлов Анатолій ( 9-А клас ) – переможець відкритої першості Сумської області з кульової стрільби
  • Оболоник Дмитро ( 10-А клас) – переможець чемпіонату Сумської області серед юнаків зі спортивного туризму.

 

Подяки за роботу з обдарованими дітьми вручені педагогам школи Репринцевій О.І., Шепетун О.В., Акименко Н.О., Груші Л.М., Геращенко С.В., Лук΄яненко Н.Г., Івашині Н.В., Ростальній Н.М.

 

 

 

Переглядів: 97 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 172

  • Нових за місяць : 0
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 170
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 80
    Дівчат : 92
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2017