Субота, 20.07.2019, 07:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень день перемоги 9 травня ветерани вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-В 2-А 2-Б 2-В клас останній дзвоник табір сонечко квіти вернісаж табір сонечко творчість діти виставка життя малюнки фабрика зірок виступ 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік Святий Миколай шкооа школа 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2019 » Травень » 7 »
09:44

Вітання учасникам гри «Соняшник»

   Учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 стали учасниками Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». 32 учні 5-7 класів змагалися за звання кращого знавця української мови, літератури, культури і побуту українського народу.

Вітаємо переможців та призерів!

Диплом І ступеня на регіональному рівні

Колимага Олександр (6-А клас, учитель Дмитренко А.В.)

Диплом ІІ ступеня на регіональному рівні

Демченко Єлизавета (6-А клас, учитель Дмитренко А.В.)

Диплом ІІІ ступеня на регіональному рівні

Лебедь Олександра (5-А клас, учитель Кравченко І.М.)

Стоян Даніїл (6-А клас, учитель Дмитренко А.В.)

Макаренко Максим (6-В клас, учитель Погорєльська Л.В.)

Рижа Єлизавета (6-В клас, учитель Погорєльська Л.В.)

Диплом переможця на шкільному рівні

Прядко О. (5-А клас, учитель Кравченко І.М.), Галушка А., Ніжинець Д., Тат'янчук А. (5-В клас, учитель Дмитренко А.В.), Булах О., Довгуля Т., Ковдя К. (6-А клас, учитель Дмитренко А.В.), Костенко А., Титаренко В. (6-В клас, учитель Погорєльська Л.В.), Кучерява Є., Кучерявий А. (7-А клас, учитель Погорєльська Л.В.), Циганюк А. (7-Б клас, учитель Касьяненко І.В.), Фірсова К. (7-В клас, учитель Погорєльська Л.В.)

Усі учасники нагороджені Дипломами, сертифікатами та отримали призи від організаторів конкурсу.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 30 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 177

  • Нових за місяць : 1
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 175
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 81
    Дівчат : 96
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2019