Субота, 20.07.2019, 07:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
олімпіади призери зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик совенятко книгоманія Шульга дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень день перемоги 9 травня ветерани вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-В 2-А 2-Б 2-В клас останній дзвоник табір сонечко квіти вернісаж табір сонечко творчість діти виставка життя малюнки фабрика зірок виступ 2015 міс школи парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік Святий Миколай шкооа школа 2016 Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2019 » Травень » 24 »
09:19

Вагомі досягнення 


    Сьогодні, 23.05.2019 року, у Кролевецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося нагородження команд і учнів-переможців:
ІІІ місце - в обласних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2007 року;
І місце- у змаганнях з легкої атлетики в залік XXVІI спортивних ігор школярів Кролевецької міської ради;
ІІ місце - з легкоатлетичної естафети;
ІІ місце - легкоатлетичного чотириборства (І групи);
ІІ місце –з туристичного багатоборства серед учнівської молоді,
І місце –у змаганнях з футболу в залік XXVIІ спортивних ігор школярів серед команд юнаків ІІ групи;
- За спортивні досягнення та активну участь у житті Кролевецької ДЮСШ «Олімп». 
Також нагороджено:
Даніеля Преображенка, учня 8-Б класу, вихованця ДЮСШ «Олімп», абсолютного чемпіона Європи (м. Амерсфорт, Нідерланди) серед юнаків з джиу джитсу; 
Базалєя Федора, учня 5-А класу, який зайняв ІІ місце в номінації «Відеоролик на екологічну тематику» обласного конкурсу «Збережи довкілля – свідомий вибір»;

Марину Юрченко, ученицю 5-А класу, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу на кращий твір «Лісівники плекають ліс», що проводився в межах акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»;
призерів та учасників Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня».

Вітаємо команди, учнів, педагогів-наставників: учителів фізкультури - Шабельника О.М., Клиндух Т.І., Шельпякова А.Г., Пустовойта П.А., учителя української мови та літератури Кравченко І.М., учителя фізики - Грушу Л.М. - із високими досягненнями!

Категорія: Оголошення | Переглядів: 14 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 177

  • Нових за місяць : 1
    Нових за тиждень : 0
    Нових учора : 0
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 175
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 81
    Дівчат : 96
    Онлайн

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2019