П`ятниця, 29.05.2020, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Категорії розділу
Теги
зарядки Фестиваль 200-річчя відзначення Тарас Шевченко Афганістан Захід музей конкурс шевченко Яцик дати знаменні календар Здоров’я молодь орбіт учасники довкілля семінар учителів іноземної мови районна психологія Тиждень бібліотека година мужності Засідання 1 вересня таланти юні СВЯТО хеловін робота Великдень день перемоги ветерани 9 травня вчителі Вогонь випуск 2014 Випуск хода 2-А 2-В 2-Б 2-В клас останній дзвоник сонечко табір квіти школа вернісаж табір сонечко виставка творчість малюнки життя діти фабрика зірок виступ 2015 міс школи деньнезалежності серпень фрешмоб день незалежності парад вишиванок випуск 2015 останній дзвоник 2015 Кабінет географії Кабінет світової літератури Кабінет хімії кабінет англійської мови Кабінет української літератури Учительська Кабінет початкових класів Вікна Новий рік шкооа 2016 Святий Миколай Останній дзвінок 2016 останній дзвоник 2016 випуск 2016 кабінети 2016 1 вересня 2016р 2017 веливдень пасха
Головна » 2020 » Лютий » 21 »
12:13

Переможці мовознавчих конкурсів

Любіть красу своєї мови,

Звучання слів і запах слів:

Це квітка ніжна і чудова

З широких батьківських степів.

       

 

          18 учнів Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 у 2019-2020 навчальному році стали призерами Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Яцика. 21 лютого 2020 року юні знавці української мови взяли участь в урочистостях з нагоди Дня рідної мови, де переможцям вручені дипломи та подарунки.

ВІТАЄМО призерів конкурсів

І місце – Синявська Міла (3-А), Смирнова Катерина (5-А),   Сенюк Дмитро (6-Б, два дипломи), Вареник Анастасія (9-Б);

ІІ місце – Третьяк Нікіта (3-Б), Міцник Ілля (6-А), Синявська Софія (6-Б), Шутка Анжела (7-В), Сущенко Анна (11);

ІІІ місце – Колимага Віталіна (4-Б), Моцна Поліна (4-В), Пасяк Анна (5-Б), Міцник Ілля (6-А), Прядко Олександра (6-А), Говійна Діана (6-В), Рижа Єлизавета (7-В), Грицун Катерина (8-В), Фірсова Катерина (8-В), Александров Андрій (11).

Подяками управління освіти, молоді, культури і  туризму  нагороджені  педагоги закладу Кравченко І.М., Погорєльська Л.В., Возняк О.І., Дмитренко А.В., Касьяненко І.В., Кийкова Л.М., Оболоник О.Г., Петрова О.І., Саченко Т.М., Яковина Н.М.  за якісну підготовку учнів до мовознавчих конкурсів.

Переглядів: 94 | Додав: JuliaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Форма входу

Статистика

Зареєстровано на сайті:
  • Всього: 218

  • Нових за місяць : 3
    Нових за тиждень : 2
    Нових учора : 1
    Нових сьогодні : 0
    З них :
    Користувачів 216
    Модераторів : 0
    Адміністраторів : 2
    З них :
    Хлопців : 88
    Дівчат : 130
    Онлайн

    Онлайн всього: 4
    Гостей: 4
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2020